Dziękuję!

Moje kolejne urodziny, które będę wkrótce obchodzić, oznaczają dla mnie bardzo wiele. Dotarłam do przepięknego i ważnego punktu w moim życiu, zarówno ze względu na wiek, jak i drogę, którą wybrałam wiele lat temu.  

Byłam zawsze, i jestem do dnia dzisiejszego, wspierana i wspomagana przez wspaniałe osoby: poczynając od najbliższej rodziny, przez wspaniałych przyjaciół, jak również i przez wszystkich moich nauczycieli. I, oczywiście, przez Zwierzęta, Naturę, Duchy Opiekuńcze…

Aby wyrazić moją wdzięczność postanowiłam, iż w dniach od 1 grudnia do 6 stycznia 2019, będę oferować sesje na odległość, w cenie, którą zadecydujecie Wy sami. Nieważna jest suma, pragnę p prostu podzielić się z Wami tym wspaniałym światem energetycznych sesji na odległość.  

Nie poświęcę tego artykułu na temat „co oznacza terapia na odległość”, możecie o tym poczytać tutaj.

Jeżeli więc pragniecie podarować Świąteczny prezent, osobom, lub zwierzętom bliskim Waszemu sercu, podarujcie mi po prostu tyle, ile możecie i chcecie, wyślijcie mi mail i zdjęcie, oraz imię osoby lub zwierzęcia, odpowiem Wam jak tylko znajdę się przed komputerem, uzgodnimy dni i godziny sesji. Czemu piszę w liczbie mnogiej_ Ponieważ pragnę podarować Wam DWIE sesje.  

Oczywiście, jeżeli macie pytania i wątpliwości, piszcie śmiało,  z radością odpowiem na wszelkie pytania i przejdę wspólnie z Wami kawałek tej wspaniałej drogi energetycznego świata

Joanna

Link PayPal

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *