Komunikacja szamańska ze Zwierzętami

Szamańska Komunikacja ze Zwierzętami to naprawdę wspaniała praktyka. Możemy ją stosować codziennie, w najprzeróżniejszych sytuacjach oraz dla pogłębienia i wzmocnienia naszej koneksji z najprzeróżniejszymi zwierzętami, nie tylko naszymi domowymi przyjaciółmi lecz również i ze zwierzętami w schroniskach, zwierzętami zaginionymi, żyjącymi w różnych miejscach na świecie, itp., poznając ich marzenia, przeszłość i pragnienia…

Szamańska Komunikacja ze Zwierzętami jest bardzo odmienna od komunikacji telepatycznej – nie opróżniamy naszego umysłu, pracujemy w dokładnie odwrotny sposób!

Nasza wyobraźnia to ulubiony kanał Duchów dla komunikowania się z nami. W rzeczy samej, jak inaczej mogłyby one komunikować się z nami?

Podczas podróży szamańskich wykorzystujemy kanał naszej wyobraźni, tworzymy Święte i Chronione Miejsce, zapraszając następnie Ducha danego zwierzęcia do współpracy w nim. Po nawiązaniu koneksji, zapewniam Cię, pozostaniesz naprawdę zdumiony jak bardzo zwierzęta pragną podzielić się z nami różnymi informacjami i jak chętnie uczestniczą w rozmowie. Obecne w naszym Kręgu Duchy potwierdzą prawdziwość otrzymywanych przez Ciebie informacji, dostarczając w razie potrzeby dodatkowych szczegółów.

Niniejsza seria składa się z 5 spotkań trwających około 2 godzin, spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Program:

  1. Tworzymy nasz Święty Krąg. Podczas tego spotkania poznamy nasze Zwierzę Przewodnie, niektórych naszych nauczycieli, utworzymy nasz Święty Krąg poznając nasze Święte Drzewo. Poznamy podstawy nawiązywania koneksji ze zwierzętami.

  1. Komunikacja ze Zwierzętami: współpracujące z nami Duchy są zawsze gotowe i uwielbiają pomagać nam podczas naszej rozmowy ze zwierzętami. Jesteś członkiem ich zespołu! Pozwól, aby Twoje Duchy opiekuńcze prowadziły na początku Wasze sesje. Dzisiaj będziemy pracować z najczęściej spotykanymi sytuacjami i nabędziemy więcej praktyki w podróżach szamańskich.

  1. Relacje ze Zwierzętami: zwierzęta żyją razem z nami, są członkami naszych rodzin. Dzisiaj poszerzymy nasz Krąg, dołączając do niego również i osoby oraz pozostałe zwierzęta (nie tylko domowe). Zbadamy i poznamy sieć energetyczną, która łączy nas wszystkich i znajdziemy niektóre odpowiedzi dotyczące naszych relacji.

  1. Komunikacja Szamańska ze Zwierzętami, które przekroczyły Tęczowy Most. Nauczymy się jak używać mostu dla nawiązania koneksji i poznamy Duchy, które ułatwią nam i będą nas wspierały w naszej komunikacji ze zmarłymi zwierzętami oraz zaoferują nam ceremonię uzdrawiającą.

  1. Duchowe plemię: nasza pomoc dla zwierzęcia w odnalezieniu i połączeniu się ze swoim Plemieniem Duchowym nie jest nigdy przedwczesna! To prezent z naszej strony, który wzmacnia i dodaje odwagi zwierzęciu w dowolnym momencie jego życia. Jest on niezmiernie ważny szczególnie w okresie, w którym Zwierzę przygotowuje się do powrotu do Domu, ponieważ, wcześniej czy później wszystkie zwierzęta powracają do swojego Duchowego Plemienia. Możemy im pomóc w nawiązaniu koneksji z jego Duchowym Plemieniem w dowolnym momencie jego życia, nawet kiedy zwierzę jest zdrowe i silne. Mądrość i miłość Duchowego Plemienia zwierzęcia wspiera również i ludzi, którzy z danym zwierzęciem żyją. ODZYSKIWANIE ZWIERZĘCIA MOCY DLA DANEGO ZWIERZĘCIA.

 

Moje lekcje odbywają się zazwyczaj przez Internet (daje mi to możliwość kontaktu z ludźmi na całym świecie, nie tylko w Polsce), z użyciem platformy Zoom. Wszystkie lekcje są nagrywane, tak więc studenci mogą je potem odsłuchiwać ponownie w dowolnym momencie. Z każdą lekcją dostarczany jest obszerny plik pdf.

Lubię pracować w niewielkich grupach, dlatego też maksymalna ilość uczestników w każdym kursie wynosi 4 osoby. Oczywiście, istnieje również i opcja kursów indywidualnych, w tej samej cenie.

Cena: 156,00 Euro.

 

W celu zapisania się należy wpłacić bezzwrotną kaucję w wysokości 70 Euro opłacając tym samym dwie pierwsze lekcje. Saldo należy uiścić przed rozpoczęciem się 3 lekcji.

Przed dokonaniem wpłaty, skontaktuj się ze mną w celu zweryfikowania czy są jeszcze dostępne miejsca, napisz do mnie  TUTAJ

© Joanna Amicucci

Operatorka i uzdrowicielka szamańska dla osób i zwierząt. Master Reiki Usui, Animal Reiki Master/ Teacher.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *