Terapia “na odległość”

Co to znaczy Powrót do Zdrowia?  

Przeciwnie do popularnego przekonanie, powrót do zdrowia nie oznacza wyłącznie usunięcia symptomów i oznak. Prawdziwy i trwały powrót do zdrowia oznacza całkowite i kompletne usunięcie przyczyn zaburzenia równowagi, lub choroby. Powrót do zdrowia oznacza przywrócenie stanu równowagi. Terapie Reiki pomagają w przywróceniu równowagi na wszystkich poziomach (fizycznym, emocjonalnym i duchowym).  

Co oznacza terapia na odległość?

Terapia na odległość jest wykonywana, kiedy klient nie jest fizycznie obecny i są one jednakowo efektywne. Terapie na odległość umożliwiają odbiorcy czerpanie tych samych korzyści w procesie uzdrawiania, nawet jeśli nie mogą być oni obecni z powodu odległości, lub z powodu choroby.  

Terapie na odległość noszą również nazwy: zdalne terapie, holistyczne terapie zdalne, zdalne terapie Reiki i wiele, wiele innych.

Jak działają terapie na odległość?  

Uzdrowiciele wiedzą od wieków to, co współczesna nauka, astrofizyka oraz fizyka kwantowa zaczynają rozpoznawać dopiero od niedawna: świat pojmowany w obecny sposób, jest wyłącznie iluzją. Wszyscy jesteśmy energią, która wibruje z różnymi częstotliwościami, tworzą w ten sposób różne formy życia.  Dla osób, które są w stanie instynktownie pracować z energią, oraz są w stanie pojąć związane z nią procesy, uzdrowienie oznacza przywrócenie równowagi energetycznej.  

Wyjście poza formę fizyczną i praca z czystą energią oznacza, iż operator jest w stanie pokonać i wyjść poza ograniczenia  czasu i przestrzeni. Fakt ten umożliwia mu wykonywanie terapii energetycznych dla osób i zwierząt, które nie są przy nim fizycznie obecne.  

Kto może czerpać korzyści z terapii na odległość?  

Ty

Jeśli nie czujesz się dobrze, lub chcesz po prostu podtrzymać obecny stan zdrowia, albo też pragniesz spowodować pozytywną zmianę w twoim życiu, terapie na odległość stanowią doskonałe rozwiązanie dla ciebie. Terapia trwa około 30 minut. W przypadku, gdy nie masz wolnego czasu, istnieje możliwość przeprowadzenia terapii kiedy śpisz. Jeżeli natomiast wolisz brać czynny udział w terapii, po prostu ustalimy dzień i godzinę.   

Przyjaciele i rodzina

Jeśli pragniesz zaoferować terapię komuś innemu, po prostu opowiedz mi coś o tej osobie, Pamiętaj jednak, że dobre wychowanie wymaga, abyś zawsze zapytał daną osobę. W przypadku, gdy kontakt z daną sobą nie jest możliwy, ponieważ osoba jest niedostępna, również z powodu jej choroby, przeprowadzę jednakowo terapię, ponieważ w czasie jej trwania zainteresowana osoba zdecyduje sama czy chce ją zaakceptować czy też nie. Dotyczy to również osób w śpiączce. Jako operatorka energii, wyrażam zawsze jasna intencję, aby energia pracowała dla maksymalnego dobra odbiorcy.

Zwierzęta

Ktokolwiek żyje lub pracuje z naszymi przyjaciółmi zwierzętami wie doskonale, iż są możliwe bardzo głębokie i zróżnicowane poziomy porozumiewania się i komunikacji. Zwierzęta posiadają mniej blokad i są mniej ograniczone, porozumiewają się na poziomach energetycznych, ponieważ ich instynkt i wrażliwość służą im do przetrwania. W związku tym zwierzęta są bardziej otwarte na przepływ energii. Zwierzęta często demonstrują nam oznaki, iż zdają sobie sprawę z wykonywanej terapii, stając się, na przykład, spokojniejsze lub zasypiając.