Oczyszczanie i wzmacnianie naszego organizmu ze zwierzętami totemicznymi

Nasze ciało posiada siedem głównych punktów energetycznych zwanych „Czakrami”. Czakra to nazwa sanskrycka oznaczająca „koło”, dlatego też czakry są postrzegane jako wirujące koła, poruszające się dookoła turbiny tworzące w swoim centrum próżnię, która przyciąga i wciąga wszystko to co wibruje z taką samą częstotliwością. Nasze ciało zawiera setki innych czakr, które są tak samo niezbędne dla naszej egzystencji.

Wszystkie czakry główne są połączone z naszymi odpowiednimi organami, gruczołami oraz specyficznymi systemami naszego ciała i każda czakra jest połączona ze specyficzną wibracją danego koloru. Nasze czakry emanują wibracje energetyczne, pobierają je z otaczającego nas środowiska, również i od osób, z którymi jesteśmy w kontakcie. Zauważyliście jak, często, obecność i humor drugiej osoby wpływa na nasze samopoczucie?  Siedem naszych głównych czakr jest połączonych z naszym poziomem fizycznym, psychicznym i duchowym. Wszystkie czakry są umiejscowione wzdłuż kręgosłupa i każda z nich posiada swoje własne centrum.  

Istnieje wiele użytecznych sposobów na przywrócenie równowagi naszych czakr, znajdując odpowiednie częstotliwości: dzięki przypisanym do nich kolorom, dźwiękom, kryształom, spędzając czas na otwartym powietrzu, wśród przyrody, medytując i wiele, wiele innych.

Podczas tego kursu, podzielonego na 7 części:

 

 • Poznasz opis każdej czakry, ich połączenie z naszymi organami, stanem fizycznym, emocjonalnym i duchowym;
 • Poznasz kolor oraz wibrację energetyczną przypisane do każdej czakry;
 • Odpowiednią mantrę – około 20-sto minutowy plik w formacie mp3.
 • Zwierzęta przypisane do każdej czakry przez Indian i Hinduistów;
 • Nauczysz się medytacji dla odpowiedniej czakry z zastosowaniem charakterystyk i przy pomocy Zwierząt Totemicznych oraz Medycyny, którą nam oferują;
 • Otrzymasz aktywację na odległość dla każdej czakry, nad którą będziemy pracować.
 • Grwantuję Ci jedno spotkanie na  Zoom dla każdej czakry (7 spotkań, około 50 – 60 minut)
 • Certyfikat ukończenia kursu.

Cena: 210,00Euro

 
4 Commenti

 1. Dorota

  bardzo profesjonalny kurs, pomaga nawet niedowiarkom. prowadząca nie analizuje problemów ani nie doradza rozwiązań – kieruje jedynie energię, którą uczestnik akceptuje w odpowiedniej dla niego ilości. Widziałam jak energia ta wspomaga zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Goraco polecam. Dorota

 2. wp_2042895 (Autore Post)

  Dziękuję bardzo.. 🙂

 3. Kasia

  Polecam.kurs daje nam narzędzia do diagnozy swoich wewnętrznych konfliktów, które blokują dostęp do odczuwania i osiągnięcia harmonii w każdej sferze naszego życia przez stan zdrowia po sprawy osobiste.
  Kasia

 4. wp_2042895 (Autore Post)

  Dziękuję bardzo, Kasiu, kurs z Tobą to czysta przyjemność.. Cieszę się bardzo, że jego zawartość pomoaga Ci w życu codziennym.

Lascia un commento