Terapie na odległość – Oferta Wiosna 2019

Co to znaczy Powrót do Zdrowia?  

Przeciwnie do popularnego przekonania, powrót do zdrowia nie oznacza wyłącznie usunięcia symptomów i oznak. Prawdziwy i trwały powrót do zdrowia oznacza całkowite i kompletne usunięcie przyczyn zaburzenia równowagi, lub choroby. Powrót do zdrowia oznacza przywrócenie stanu równowagi. Terapie Reiki w połączeniu z technikami szamańskimi pomagają w przywróceniu równowagi na wszystkich poziomach (fizycznym, emocjonalnym i duchowym).  

Co oznacza terapia na odległość?

Terapia na odległość jest wykonywana, kiedy klient nie jest fizycznie obecny i są one jednakowo efektywne. Terapie na odległość umożliwiają odbiorcy czerpanie tych samych korzyści w procesie uzdrawiania, nawet jeśli nie mogą być oni obecni z powodu odległości, lub z powodu choroby.  

Terapie na odległość noszą również nazwy: zdalne terapie, holistyczne terapie zdalne,  oraz wiele, wiele innych.

Jak działają terapie na odległość?  

Uzdrowiciele wiedzą od wieków to, co współczesna nauka, astrofizyka oraz fizyka kwantowa zaczynają rozpoznawać dopiero od niedawna: świat pojmowany w obecny sposób, jest wyłącznie iluzją. Wszyscy jesteśmy energią, która wibruje z różnymi częstotliwościami, tworzą w ten sposób różne formy życia.  Dla osób, które są w stanie instynktownie pracować z energią, oraz są w stanie pojąć związane z nią procesy, uzdrowienie oznacza przywrócenie równowagi energetycznej.  

Wyjście poza formę fizyczną i praca z czystą energią oznacza, iż operator jest w stanie pokonać i wyjść poza ograniczenia  czasu i przestrzeni. Fakt ten umożliwia mu wykonywanie terapii energetycznych dla osób i zwierząt, które nie są przy nim fizycznie obecne.  

Kto może czerpać korzyści z terapii na odległość?  

Ty

Jeśli nie czujesz się dobrze, lub chcesz po prostu podtrzymać obecny stan zdrowia, albo też pragniesz spowodować pozytywną zmianę w twoim życiu, terapie na odległość stanowią doskonałe rozwiązanie dla ciebie. Terapia trwa około 30 – 40 minut. W przypadku, gdy nie masz wolnego czasu, istnieje możliwość przeprowadzenia terapii kiedy śpisz. Jeżeli natomiast wolisz brać czynny udział w terapii, po prostu ustalimy dzień i godzinę.   

Przyjaciele i rodzina

Jeśli pragniesz zaoferować terapię komuś innemu, po prostu opowiedz mi coś o tej osobie, Pamiętaj jednak, że dobre wychowanie wymaga, abyś zawsze zapytał daną osobę. W przypadku, gdy kontakt z daną sobą nie jest możliwy, ponieważ osoba jest niedostępna, również z powodu jej choroby, przeprowadzę jednakowo terapię, ponieważ w czasie jej trwania zainteresowana osoba zdecyduje sama czy chce ją zaakceptować czy też nie. Dotyczy to również osób w śpiączce. Jako operatorka energii, wyrażam zawsze jasna intencję, aby energia pracowała dla maksymalnego dobra odbiorcy.

Zwierzęta

Ktokolwiek żyje lub pracuje z naszymi przyjaciółmi zwierzętami wie doskonale, iż są możliwe bardzo głębokie i zróżnicowane poziomy porozumiewania się i komunikacji. Zwierzęta posiadają mniej blokad i są mniej ograniczone, porozumiewają się na poziomach energetycznych, ponieważ ich instynkt i wrażliwość służą im do przetrwania. W związku tym zwierzęta są bardziej otwarte na przepływ energii. Zwierzęta często demonstrują nam oznaki, iż zdają sobie sprawę z wykonywanej terapii, stając się, na przykład, spokojniejsze lub zasypiając.  
 Kilka przykładów terapii na odległość:  

Kaja

Patrycja

Otello

I wiele innych zwierząt i osób. W domach, szpitalach i lecznicach. 

 

Podaruj trochę zdrowia sobie, członkom Twojej rodziny, przyjaciołom, lub zwierzętom – zakup jedną, lub kilka terapii na odległość!

Podczas terapii będziemy w kontakcie i będziemy dzielić się naszymi spostrzeżeniami. 

Prześlij mi mailem zdjęcie osoby (lub zwierzecia) oraz imię. Możesz też podać szczegóły, które uważasz za ważne. Nie jest to jednak konieczne. Szanuję prywatność moich klientów. 

Mój adres e mail: joanna.amicucci@gmail.com

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało, odpowiem z przyjemnością. 

Terapia Energetyczna jest odpowiednia dla wszystkich, bez względu na wiek i kondycję. Nie zastępuje absolutnie konwencjonalnej terapii medycznej, jednakże stanowi doskonałe i cudowne wsparcie i pomoc!   

Pozdrawiam Cię serdecznie

Joanna  Amicucci

Master/ Teacher Reiki Usui, Animal Master/Teacher,  Szamanka


Trattamenti


Zakup tutaj