Zwierzęta Mocy i jak ponownie się połączyć z naszym


Szamanizm to antyczna i uniwersalna technika. Wszyscy nasi przodkowie żyli zgodnie z założeniami szamanizmu.  Wiedza szamanów jest przechowywana w naszych kościach, w naszym DNA, mamy do niej prawo już od narodzenia.

Szamanizm nie jest religią, to nasz pogląd na świat i praktyka. Praktyka, która polega na przekraczaniu zasłony oddzielającej nasze światy, w celu kontaktu z Opiekuńczymi i Zaufanymi Duchami, dla uzyskania bezpośrednich wskazówek i przywrócenia naszej mocy osobistego uzdrowienia.  Podstawowa koncepcja współczesnego szamanizmu głosi, iż każdy może być w bezpośrednim kontakcie z Duchami w celu uzyskania porad i zdrowia.  Nie potrzebujemy żadnego pośrednika (księdza, guru, itp.).
Obserwując świat, szamani dostrzegają Duszę we wszystkim i szanują Naturę jako żywy i połączony organizm.  To animistyczny sposób obserwowania świata, który pasuje on doskonale do tego, co nauczają największe religie świata. Może on jednak kontrastować z niektórymi fundamentalistycznymi doktrynami typu „ albo idziesz moją drogą, albo jedziesz autostradą (do piekła)”.   


Pracujemy wyłącznie z Opiekuńczymi i Zaufanymi Duchami. Nasz silny zamiar pracowania wyłącznie z nimi sprawia, iż kontakt z nimi jest możliwy. Ze swojej strony, zadbają one o to, aby Duchy, które spotkamy, były również miłosierne i kochające nas.          


Praktyki szamańskie wspierają i wzmacniają wszystkie systemy uzdrawiania energetycznego: Reiki, Akupunktura, Healing Touch, Quantum Touch, Medycyna Alopatyczna, WSZYSTKIE rodzaje leczenia, zarówno nowoczesnego jak i antycznego.  


Podróż szamańska wymaga Twojego czynnego udziału i bardzo silnej intencji. Jest diametralnie różna od prowadzonej medytacji, podczas której się relaksujesz płynąc tam, dokąd prowadzi cię głos w słuchawkach. Podróż szamańska wymaga koncentracji i wysiłku.  Wchodzisz do Niezwyczajnej Rzeczywistości przechodząc przez zasłonę i łączysz się z twoim Opiekuńczym i Zaufanym Duchem, który będzie twoim protektorem i przewodnikiem. Ta reguła jest niezbędna, ponieważ twój Opiekuńczy i Zaufany Duch zawsze wie co jest najlepsze dla ciebie i może cię poprowadzić podczas twojego doświadczenia po to, abyś osiągnął zaplanowany przez ciebie cel.


Bardzo często osoby odkrywają, iż ich pierwszym Duchem opiekuńczym i Zaufanym jest ich Zwierzę Mocy.  


W szamańskich kulturach na całym świecie koneksja ze Zwierzętami Mocy jest fundamentalna.  Zwierzę Mocy,  kiedy tylko uznamy i uszanujemy jego obecność, daruje osobie, która go przywoła swoje charakterystyki i dary, tworząc w ten sposób bardzo ścisły związek, trwający nawet przez całe życie.
Znaczenie każdego Zwierzęcia jest odmienne i zależy ono również od osoby, z którą wejdzie w kontakt. Niemożliwe (i niepoprawne) jest więc opisywanie w sposób ogólny darów, które dane zwierzę nam może dostarczyć, ponieważ, w oparciu o nasz charakter i naszą osobistą energię, symboliczne i ezoteryczne znaczenie danego zwierzęcia może się zmienić,  nawet bardzo diametralnie!  
Wszyscy możemy posiadać jedno lub kilka Zwierząt Mocy, mogą one nam towarzyszyć przez pewien okres czasu, w zależności od tego czego potrzebujemy w danym momencie naszej egzystencji: dotyczy to zarówno lekcji jak i pomocy.


Dostrojenie się do energii naszego Zwierzęcia Mocy jest niezmiernie ważne, a poznanie jego imienia wzmacnia dodatkowo nasz związek i jego dary dla nas.  


Zwierzęta Mocy posiadają archetypalne charakterystyki rasy, do której należą, lecz posiadają one również swoją indywidualną osobowość i naturę.  


Studiujemy charakterystyki archetypalne danej rasy kiedy pragniemy poznać symbolizm lub znaczenie danego Zwierzęcia Mocy.  W Internecie i w księgarniach dostępne są niezliczone źródła i informacje na ten temat.  


Charakterystyki indywidualne są diametralnie odmienne.  Te stworzenia są żywe, posiadają inteligencje i pragną ci pomóc.  Kiedy poznasz twoje Zwierzę Mocy, zauważysz, iż jego indywidualne cechy są komplementarne dla charakterystyk danej rasy, lecz jednocześnie zdasz sobie sprawę, iż twoje Zwierzę Mocy jest tak wyjątkowe i jedyne, iż zabraknie ci słów, aby to opisać.


Zwierzę Mocy to duch danego zwierzęcia, które zdecydowało się skontaktować się z tobą, oferując ci swoją przewodnictwo, mądrość i miłość. W bardzo krótkim czasie nauczysz się korzystać z jego przewodnictwa i prosić go o pomoc w kwestiach, które pozostają dla ciebie trudne do rozwiązania i zrozumienia. Zwierzęta Mocy to nieodzowni towarzysze naszych podróży do Niezwyczajnej Rzeczywistości ( lecz również i w tym wymiarze!).


Musimy szanować nasze Zwierzęta Mocy, związek z naszym Duchem Opiekuńczym jest dwustronny.  Musimy je respektować i oferować im jakiś podarunek energetyczny w podziękowaniu za ich miłość, protekcję i wsparcie.  


Po odnalezieniu Zwierzęcia Mocy  twoje życie nie będzie już nigdy takie samo: będziesz miał opiekuńczego i kochającego cię przewodnika, doradcę i protektora, nie tylko dla podróży w świecie Niezwyczajnej Rzeczywistości, lecz również i w życiu codziennym, kiedykolwiek tylko o to poprosisz: w trudnych momentach, poszukując odpowiedzi na dręczące cię pytania, podczas telepatycznej komunikacji ze zwierzętami i podczas każdej sytuacji, której będziesz chciał lub musiał sprostać.  


1. W tym pakiecie znajdziesz:


Plik pdf ze szczegółowymi instrukcjami jak podróżować w Świecie Środkowym, aby spotkać  twoje Zwierzę Mocy,


Sugerowane sposoby okazywania mu szacunku i wzmacniania waszej więzi,


Plik mp3 z nagraną podróżą szamańską do Świata Środkowego,


Plik mp3 z rytmem bębna dla twojej samodzielnej podróży,


Moją książkę w formacie pdf “It`s a kind of magic” w języku polskim z 10 najpiękniejszymi historiami, które przeżyłam razem z moim Zwierzęciem Mocy. 


Cena: 45,00 Euro

Zakup tutaj


2. Zakupując tę opcję otrzymasz to samo co powyżej, plus spotkamy się jeden raz na platformie Skype, Zoom lub FCC i poprowadzę cię osobiście w twoją pierwszą podróż, abyś spotkał twoje Zwierzę Mocy.


Cena: 60,00 Euro

Zakup tutaj

 

Dodatkowo, jeśli zakupisz początkowo pierwszy pakiet, lecz zdecydujesz się później skorzystać z mojej pomocy, dopłacisz wyłącznie różnicę, czyli tylko 15 Euro ! 

Lascia un commento