Medytacje ze zwierzętami totemicznymi przywracające równowagę naszych czakr

Nasze ciało posiada siedem głównych punktów energetycznych zwanych „Czakrami”. Czakra to nazwa sanskrycka oznaczająca „koło”, dlatego też czakry są postrzegane jako wirujące koła, poruszające się dookoła turbiny tworzące w swoim centrum próżnię, która przyciąga i wciąga wszystko to co wibruje z taką samą częstotliwością. Nasze ciało zawiera setki innych czakr, które są tak samo niezbędne dla naszej egzystencji.

Wszystkie czakry główne są połączone z naszymi odpowiednimi organami, gruczołami oraz specyficznymi systemami naszego ciała i każda czakra jest połączona ze specyficzną wibracją danego koloru. Nasze czakry emanują wibracje energetyczne, pobierają je z otaczającego nas środowiska, również i od osób, z którymi jesteśmy w kontakcie. Zauważyliście jak, często, obecność i humor drugiej osoby wpływa na nasze samopoczucie?  Siedem naszych głównych czakr jest połączonych z naszym poziomem fizycznym, psychicznym i duchowym. Wszystkie czakry są umiejscowione wzdłuż kręgosłupa i każda z nich posiada swoje własne centrum.  

Istnieje wiele użytecznych sposobów na przywrócenie równowagi naszych czakr, znajdując odpowiednie częstotliwości: dzięki przypisanym do nich kolorom, dźwiękom, kryształom, spędzając czas na otwartym powietrzu, wśród przyrody, medytując i wiele, wiele innych.

 

Tabela do wydrukowania


W tym pakiecie proponuję Ci 7 medytacji ze zwierzętami totemicznymi, jedna dla każdej czakry. Polecam ci pracę z każdą czakrą przez co najmniej tydzień i zgodnie z numeracją nagrań.Oczywiście – zrobisz, jak uważasz. Natychmiast po otrzymaniu zapłaty wyślę Ci link do pobrania materiałów.Paypal: joanna.amicucci@gmail.com

Cena 80,00 Euro.